Εκτύπωση αυτής της σελίδας

βραβευση παιδιών που εισηχθησαν στην 3θμια εκπαιδευση-Τ.Δ.ΡΟΔΟΠΗΣ

Φεβ 13, 2019

ΕΝΩΣΗ   ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ   ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ / FAX : 25310–70550
Λεωφ.   Δημοκρατίας  3 – 691 00 - Κομοτηνή 

ΤΟΠΙΚΗ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ   ΡΟΔΟΠΗΣ
ΔΙΕΘΝΗΣ   ΕΝΩΣΗΣ   ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ   (I.P.A.)
ΤΗΛ. : 25310–83334   FAX : 25310–83335
Λεωφ.   Δημοκρατίας  3 – 691 00 - Κομοτηνή

Κομοτηνή, 06  Φεβρουαρίου  2019

ΔΕΛΤΙΟ  -  ΤΥΠΟΥ

 Το απόγευμα της Παρασκευής 21 Δεκεμβρίου 2018 στο ξενοδοχείο «Χρήστος & Εύη», στην Κομοτηνή, η  Τοπική  Διοίκηση  Ροδόπης της  Διεθνούς  Ένωσης  Αστυνομικών  (Ι.Ρ.Α ) και η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Ροδόπης βράβευσαν  τα  παιδιά  των  αστυνομικών, μελών  των  ενώσεων, τα  οποία  πέτυχαν  να  εισαχθούν  στα  Α.Ε.Ι.  και  Τ.Ε.Ι., στις  φετινές  Πανελλήνιες  Εξετάσεις. Σε  κάθε  παιδί  δόθηκε  έπαινος  και  συμβολικό  χρηματικό  ποσό.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο μητροπολίτης Μαρωνείας & Κομοτηνής κ.κ. Παντελεήμων, ο διευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ροδόπης Αστυνομικός Διευθυντής Μιχαήλ Σεβδυνίδης, ο διοικητής της Σχολής Αστυφυλάκων Αστυνομικός Διευθυντής Ιωάννης Τζουβάνας και ο πρόεδρος του Συνδέσμου Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Νομού Ροδόπης «Η Αγία Ειρήνη» Ιωάννης Τσαβδαρτζής.
Τα παιδιά που βραβεύτηκαν και οι σχολές στις οποίες εισήχθησαν είναι:
α/α
    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ                                   ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
1.        ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ Δημήτριος    του Ηλία    Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε.Ι. Ηρακλείου Κρήτης
2.        ΚΑΖΟΓΛΟΥ Ευάγγελος    του Ιορδάνη     Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι. Δυτικής Μακεδονίας
3.        ΚΑΛΛΙΓΑΣ Νικόλαος    του Τριαντάφυλλου     Τμήμα Μοριακής Βιολογίας Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης
4.        ΚΟΥΚΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γρηγόριος    του Πασχάλη    Τμήμα Οικονομικών Επιστημών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης
5.        ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ Ελευθέριος    του Βασιλείου    Τμήμα Μηχανολόγων Οχημάτων Σχολή Τεχνολογικών ΕφαρμογώνΤΕΙ Θεσσαλονίκης
6.        ΜΑΥΡΙΚΟΣ Βασίλειος    του Γεωργίου     Τμήμα Γεωλογίας Αριστοτελείου Πανεπιστημίου  Θεσσαλονίκης
7.        ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ Βασιλική    του Ματθαίου    Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης
8.        ΠΕΖΕΡΤΖΟΓΛΟΥ Ευαγγελία    του  Παρασκευά    Τμήμα Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Διδυμοτείχου
9.        ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Σοφοκλής    του Πολυζώη    Τμήμα Στατιστικής και Αναλογιστικών - Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών Πανεπιστημίου Αιγαίου
10.        ΤΖΑΤΖΑΝΑΣ Αλέξανδρος    του Ανδρέα    Τμήμα Μηχανικών Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου Τ.Ε.Ι. Καβάλας
11.        ΤΖΙΑΡΑΣ Παναγιώτης    του Γεωργίου    Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης
12.        ΤΣΙΤΣΕΡΑΚΗ Ανθή    του Παράσχου    Τμήμα Επιστήμης Υλικών Πανεπιστήμιο Πάτρας

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.


Η  Πρόεδρος


Ζωή ΣΚΕΥΑ    Ο  Γεν.Γραμματέας


                      Δημήτρης ΦΕΓΓΟΜΥΤΗΣ