Με μεγάλη συμμετοχή διενεργήθηκαν στις 22 Ιουνίου εκλογές για ανάδειξη νέου Δ.Σ. και Ε.Ε. στην Τοπική Διοίκηση I.P.A. Ακαρνανίας.
Στις 2 Ιουλίου 2016 συγκροτήθηκαν σε Σώμα ως ακολούθως:
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:
Πρόεδρος: Κώστας Νικόλαος.
Γενική Γραμματέας: Γκούβα Δήμητρα.
Ταμίας: Σβίγγος Βασίλης.
Α΄ Αντιπρόεδρος: Διώτης Νικόλαος.
Β΄ Αντιπρόεδρος: Κούτσικος Άγγελος.
Γ΄ Αντιπρόεδρος: Σιδηρόπουλος Δημοσθένης.
Αναπληρωτής Γραμματέας: Καλαντζής Παναγιώτης.
Αναπληρωτής Ταμίας: Ξηροκώστας Ευάγγελος.
Υπεύθυνος τύπου και δημοσίων σχέσεων: Ταμπακέλης Δημοσθένης.
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ:
ΤΣΟΥΝΗΣ Δημήτριος του Ιωάννη
ΣΑΡΛΑΜΗ Μαγδαληνή
ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΣ Γεώργιος

Δελτίο τύπου


Μία από τις πιο απολαυστικές, ζωντανές και με καλό χιούμορ κωμωδίες των τελευταίων ετών με τίτλο "Ψέμα στο Ψέμα", ανεβάζει φέτος η θεατρική ομάδα ΘΕΑΤΡόPolice της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών  Τοπικής Διοίκησης Ακαρνανίας και της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ακαρνανίας και, σε συμπαραγωγή με το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Αγρινίου, , τη Τετάρτη 15, την Πέμπτη 16 και την Παρασκευή 17 Ιουνίου, με ώρα έναρξης στις 21:15 στην αίθουσα του Δημοτικού Θεάτρου Αγρινίου.

Η Ομάδα για τρίτη χρονιά δοκιμάζει τις ικανότητες της επιλέγοντας το «Ψέμα στο Ψέμα» μια πολύ ιδιαίτερη δουλειά που συνδυάζει μοναδικά την τρυφερότητα με το χαμόγελο και την συγκίνηση με το γέλιο μέχρι δακρύων. Πρόκειται για μια εντελώς νέα πρόταση για την κωμωδία στα ελληνικά θεατρικά δεδομένα, που σκηνοθέτησε με μεράκι κι αγάπη και φέτος η Γιούλη Μαρούση.

Λίγα λόγια για την παράσταση

Το έργο ξεκινά όταν δύο αστυνομικοί, δυο «καμάρια» της αγγλικής αστυνομίας, έρχονται να ανακοινώσουν σε ένα ηλικιωμένο ζευγάρι ένα ατυχές περιστατικό. Είναι παραμονή Χριστουγέννων και διστάζουν να αποκαλύψουν τα δυσάρεστα νέα. Το όλο ζήτημα απαιτεί ειδικό χειρισμό, αλλά κάτι η καλοσύνη τους, κάτι το πνεύμα των ημερών… τα πράγματα αρχίζουν να μπερδεύονται. Και όπως συχνά συμβαίνει και στην αληθινή ζωή, εξωγενείς και αστάθμητοι παράγοντες και γεγονότα που δεν μπορούμε να προβλέψουμε ή να υπολογίσουμε… οδηγούν τους ήρωές μας σε μια σειρά φοβερών παρεξηγήσεων με άλλοτε συγκινητικά και άλλοτε ξεκαρδιστικά αποτελέσματα…

Το ηθικό μήνυμα του έργου: Xίλιες φορές μια δυσάρεστη αλήθεια από το καλύτερο ψέμα.


Συντελεστές:


Διασκευή-Σκηνοθεσία: Γιούλη Μαρούση
Βοηθός σκηνοθέτη: Δήμητρα Γκούβα
Δραματουργική επεξεργασία:  Γιούλη Μαρούση
Σκηνικά: Βασίλης Ραμμόπουλος-Νίκος Βελτσίστας
Επιμέλεια Κοστουμιών: Δήμητρα Γκούβα
Μουσική επιμέλεια: Μάγδα Σαρλάμη
Φωτισμοί-ήχος: Δημήτρης Παπαδάκης
Παίζουν: (με αλφαβητική σειρά)
Βάσια Βλάχου ως Γκαρσον
Λάμπρος Κατσινούλας ως Γκομπελ
Θύμιος Παπαγρίβας ως Τζοναθαν
Θεόδωρος Ρεβύθης ως Τζοναθαν
Βασίλης Σβίγγος ως Μπλαντ
Νίκος Τσαρούχης ως Σαντυ
Γιώργος Τσιτσέλης ως Μπαλταζαρ
Ιωάννα Τσούνη ως Γκρονυα
Επιμέλεια αφίσας-προγράμματος : Χριστιάνα Μπίμπα
Φωτογραφίες: Θύμιος Παπαγρίβας
Κομμώσεις: Έφη Μηλιώνη
Μακιγιάζ: Μαρία Ταρκαζίκη
Βιντεοσκόπηση: Χρήστος Μουρτζιάπης

Πρεμιέρα: Τετάρτη 15 Ιουνίου 2016, ώρα: 9.15 μ.μ.

Παραστάσεις:
 Πέμπτη 16 Ιουνίου και Παρασκευή 17 Ιουνίου, ώρα: 9.15 μ.μ.
Αίθουσα Δημοτικού Θεάτρου
ΕΙΣΟΔΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΗ

Το Αστυνομικό Τμήμα της Βόνιτσας επέλεξε για να κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της η Τοπική Διοίκηση I.P.A. Ακαρνανίας. Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν το σύνολο των συναδέλφων που υπηρετούν στο Α.Τ Βόνιτσας, οι τοπικές αρχές και εκπρόσωποι των φορέων της περιοχής. Ένα μεγάλο ευχαριστώ και τα συγχαρητήρια της

Tοπικής Διοίκησης ανήκουν στον Διοικητή του Α.Τ , Υ/Β κύριο Δούκα Πέτρο για την άψογη φιλοξενία. Η Τοπική Διοίκηση I.P.A. Ακαρνανίας εύχεται σε όλο το προσωπικό της ΕΛ.ΑΣ. για το 2016, καλή χρονιά με υγεία, ευλογία, αλληλεγγύη και προσφορά στον συνάνθρωπο.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

4ος ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ» (2014)

Την Κυριακή 4 Μαΐου 2014 η Τοπική Διοίκηση Ακαρνανίας της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών διοργάνωσε τον 4ο Λαϊκό Αγώνα Δρόμου «ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ».

Οι συμμετέχοντες ξεκινώντας από το Αστυνομικό Μέγαρο Αγρινίου (σημείο αφετηρίας) διένυσαν απόσταση 8 χλμ. και τερμάτισαν επιστρέφοντας στο Αστυνομικό Μέγαρο Αγρινίου (σημείο τερματισμού). Συμμετείχαν εκατόν ενενήντα τρεις (193) δρομείς, εκ των οποίων τερμάτισαν ευδόκιμα οι εκατόν εβδομήντα ένας (171).

Στον αγώνα συμμετείχαν μέλη από τις Τοπικές Διοικήσεις Ακαρνανίας, Αιτωλίας, Αχαΐας, Ιωαννίνων της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών, μέλη από τους Σύλλογους Δρομέων Υγείας (Σ.Δ.Υ.) Αγρινίου, Αιτωλικού, Ιωαννίνων, τη Γυμναστική Εταιρεία Αγρινίου (Γ.Ε.Α.), τους Ορειβάτες Αγρινίου, τον Τίτορμο Ταεκβοντο, τον Χαρ.Τρικούπη Μεσολογγίου, το Λεπάντο Ναυπάκτου, τον Άρη Μαλεσιάδας, μαθητές από Λύκεια, Γυμνάσια και Δημοτικά Σχολεία της ευρύτερης περιοχής του Αγρινίου καθώς και ανεξάρτητοι πολίτες.

Σε όλους τους δρομείς δόθηκαν αναμνηστικά διπλώματα και μετάλλια. Οι τρείς πρώτοι ανά γενική κατηγορία (ανδρών και γυναικών) βραβεύτηκαν με κύπελλα από τους παρευρισκόμενους επισήμους. Ομοίως βραβεύτηκαν (σε ειδική κατηγορία) ο πρώτος άνδρας και η πρώτη γυναίκα αστυνομικός.

Η φετινή διοργάνωση του Λαϊκού Αγώνα Δρόμου «Άγιος Αρτέμιος» ήταν η τέταρτη κατά σειρά και η συμμετοχή αθλητών και ατόμων διαφόρων ηλικιών από ολόκληρη τη Δυτική Ελλάδα, καθιστά πλέον τον αγώνα, θεσμό για την περιοχή μας.

Σε κάθε μας εκδήλωση, πρωταρχικοί μας στόχοι είναι η σύναψη ισχυρών δεσμών με την ευρύτερη κοινωνία της Αιτωλοακαρνανίας, η σύσφιξη των σχέσεων των αστυνομικών της ευρύτερης Δυτικής Ελλάδας καθώς επίσης η προβολή του κοινωνικού προσώπου της Αστυνομίας στον Αιτωλοακαρνάνα πολίτη.

Οφείλουμε για μία ακόμη φορά, να συγχαρούμε όσους συμμετείχαν στον αγώνα και να ευχαριστήσουμε θερμά όσους μας βοήθησαν στην επιτυχή διοργάνωσή του.

Το Διοικητικό Συμβούλιο


ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ

4ος ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ» 8 χλμ.

Κυριακή 4 Μαΐου 2014 Ώρα 11:00΄

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ


    

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
    

ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
    

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ

1ος
    

ΤΟΥΣΕ Κων/νος
    

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝ
    

1990
    

29.02΄΄

2ος
    

ΠΙΣΣΑΣ Γκαμπριέλ
    

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝ.
    

1995
    

29.31΄΄

3ος
    

ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ Νικόλαος
    

LEPANTO Ναυπάκτου
    

1973
    

29.52΄΄

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ


    

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
    

ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
    

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ

1ος
    

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ Νίκη
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝ.
    

1982
    

34.45’’

2ος
    

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Βασιλική
    

ΑΝΕΞ.ΝΕΑΠΟΛΗ
    

2001
    

40.07’’

3ος
    

ΖΩΝΑΡΑ Άννα
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝ.
    

1971
    

41.21’’

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

Α) ΠΡΩΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ (Εν ενεργεία εκτός γενικής κατάταξης)

ΝΑΤΣΙΑΣ Ηλίας 30.15’’ ΑΣΤΥΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Β) ΠΡΩΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ(Εν ενεργεία εκτός γενικής κατάταξης)

ΖΗΚΟΥ Αφροδίτη, 40.38’’ ΑΣΤΥΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

4ος ΛΑΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ» 8 χλμ.

Κυριακή 4 Μαΐου 2014 Ώρα 11:00΄

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α
    

ΑΡΙΘΜΟΣ
    

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
    

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ
    

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.
    

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ή

ΣΧΟΛΕΙΟ

     

    

121
    

ΤΟΥΣΕ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

29.02’’
    

1990
    

ΑΝΕΞ. ΑΓΡΙΝ

     

    

71
    

ΠΙΣΣΑΣ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ
    

29.31’’
    

1999
    

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝ.

     

    

77
    

ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    

29.52’’
    

1973
    

LEPANTO NAYPAKTOY

     

    

46
    

ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
    

30.15’’
    

1966
    

ΑΣΤΥΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

     

    

25
    

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

30.41’’
    

1970
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

126
    

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    

30.57’’
    

2002
    

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

174
    

ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
    

31.26’’
    

1975
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

95
    

ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    

32.25’’
    

1982
    

ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

     

    

54
    

ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

33.25’’
    

1984
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

69
    

ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    

33.25’’
    

1982
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

94
    

ΦΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

33.49’’
    

1981
    

ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

     

    

31
    

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛ.
    

33.57’’
    

1963
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

93
    

ΣΑΡΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΚΗΣ
    

34.22’’
    

1956
    

ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

     

    

28
    

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ
    

34.45’’
    

1982
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

81
    

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    

34.52’’
    

1968
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

44
    

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

34.59’’
    

1967
    

ΑΣΤΥΝ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

74
    

ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    

35.07’’
    

1980
    

LEPANTO NAYPAKTOY

     

    

30
    

ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
    

35.07’’
    

1961
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

27
    

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤ.
    

35.07’’
    

1956
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

6
    

ΔΡΟΣΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
    

35.07’’
    

1966
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

10
    

ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
    

35.46’’
    

1967
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

38
    

ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    

35.46’’
    

1972
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

152
    

ΜΕΤΣΙ ΙΩΑΝΝΗΣ
    

36.37’’
    

1993
    

LEPANTO NAYPAKTOY

     

    

164
    

ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
    

36.39’’
    

1967
    

ΑΣΤΥΝ.

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

67
    

ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

36.54’’
    

1995
    

ΑΝΕΞ.

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

168
    

ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    

36.56’’
    

1960
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

112
    

ΦΑΣΟΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    

37.10’’
    

1990
    

ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓ.

     

    

20
    

ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

37.32’’
    

1968
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

172
    

ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
    

37.46’’
    

1976
    

ΑΝΕΞ ΑΣΤΑΚΟΣ

     

    

132
    

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    

37.51’’
    

1998
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

54
    

ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

37.52’’
    

1990
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

15
    

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓ.
    

37.53’’
    

1973
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

19
    

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣ.
    

37.53’’
    

1966
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

51
    

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛ.
    

38.03’’
    

1981
    

ΑΝΕΞ ΛΕΠΕΝΟΥ

     

    

151
    

ΜΕΤΣΙ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    

38.16’’
    

1962
    

LEPANTO NAYPAKTOY

     

    

70
    

ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

38.20’’
    

1973
    

LEPANTO NAYPAKTOY

     

    

43
    

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

38.20’’
    

1984
    

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΑΙΤΩΛΙΑΣ

     

    

104
    

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

38.29’’
    

1978
    

ΑΣΤΥΝ ΠΑΤΡΩΝ

     

    

106
    

ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

38.30’’
    

1969
    

ΑΣΤΥΝ ΠΑΤΡΩΝ

     

    

96
    

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
    

38.35’’
    

1950
    

ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

     

    

129
    

ΚΥΡΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
    

38.41’’
    

1965
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

4
    

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    

38.42’’
    

1992
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

169
    

ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΡΤΙΛ.
    

38.45’’
    

1984
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

29
    

ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

38.45’’
    

1950
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

64
    

ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

38.46’’
    

1963
    

ΑΣΤΥΝ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

181
    

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

38.48’’
    

1966
    

ΑΣΤΥΝ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

14
    

ΚΟΥΚΟΥΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    

38.51’’
    

1984
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

33
    

ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
    

38.55’’
    

1982
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

45
    

ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    

38.56’’
    

1963
    

ΑΣΤΥΝ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

79
    

ΤΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
    

39.02’’
    

1960
    

ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

     

    

26
    

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    

39.12’’
    

2006
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

136
    

ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

39.24’’
    

2001
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

149
    

ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

39.24’’
    

1961
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

65
    

ΚΡΑΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
    

39.29’’
    

1986
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

35
    

ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    

39.41’’
    

1983
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

167
    

ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

39.46’’
    

1986
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

78
    

ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ
    

39.50’’
    

1979
    

ΑΣΤΥΝ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

     

    

115
    

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
    

39.58’’
    

1988
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

18
    

ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    

40.04’’
    

1974
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

47
    

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤ.
    

40.06’’
    

1967
    

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

     

    

180
    

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    

40.07’’
    

2001
    

ΑΝΕΞ. ΝΕΑΠΟΛΗ

     

    

40
    

ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

40.09’’
    

1969
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

16
    

ΚΟΥΤΡΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

40.11’’
    

1964
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

59
    

ΚΑΒΑΘΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤ.
    

40.12’’
    

1959
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

140
    

ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘ.
    

40.16’’
    

2000
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

56
    

ΖΗΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
    

40.38’’
    

1971
    

ΣΥΛ ΔΡΟΜ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

     

    

53
    

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧ
    

40.40’’
    

1977
    

ΑΣΤΥΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

     

    

125
    

ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

40.48’’
    

1969
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

21
    

ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
    

41.12’’
    

1963
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

128
    

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
    

41.14’’
    

1956
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

101
    

ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

41.18’’
    


    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

8
    

ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ
    

41.21’’
    

1971
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

173
    

ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
    

41.41’’
    

1964
    

ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

58
    

ΘΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

41.49’’
    

1985
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

123
    

ΤΣΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    

41.51’’
    

1970
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

184
    

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    

41.52’’
    

1987
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

145
    

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

41.56’’
    

1985
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

144
    

ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
    

42.24’’
    

1969
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

171
    

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
    

42.24’’
    

2001
    

ΑΝΕΞ ΝΕΑΠΟΛΗ

     

    

161
    

ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
    

42.28’’
    

1972
    

ΑΝΕΞ ΝΕΑΠΟΛΗ

     

    

162
    

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

42.38’’
    


    

ΑΝΕΞ ΝΕΑΠΟΛΗ

     

    

122
    

ΚΡΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

42.39’’
    

2000
    

ΕΠΑΓ ΓΥΜΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

100
    

ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    

42.52’’
    


    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

41
    

ΤΖΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
    

42.59’’
    

1980
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

177
    

ΓΡΑΝΟΥΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    

43.02’’
    

1981
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

155
    

ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

43.18’’
    

1997
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

103
    

ΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
    

43.27’’
    


    

     

    

55
    

ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    

43.32’’
    

1971
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

80
    

ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ
    

44.20’’
    

1980
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

109
    

ΚΥΡΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    

44.21’’
    

1983
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

85
    

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    

44.39’’
    

2001
    

13Ο ΔΗΜ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

63
    

ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    

44.47’’
    

1985
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

166
    

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
    

45.01’’
    

1974
    

LEPANTO NAYPAKTOY

     

    

135
    

ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

45.04’’
    

2001
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

163
    

ΠΕΤΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

45.07’’
    

2001
    

ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

     

    

141
    

ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ
    

45.12’’
    

2000
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

142
    

ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
    

45.16’’
    

2002
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

157
    

ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    

45.18’’
    

1974
    

ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

     

    

147
    

ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

45.29’’
    

1969
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

148
    

ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    

45.29’’
    

1972
    

ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

     

    

108
    

ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
    

45.30’’
    

1974
    

ΑΡΗΣ ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ

     

    


    

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

45.55’’
    


    

13Ο ΔΗΜ.ΣΧΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

68
    

ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ
    

46.09’’
    

1977
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

62
    

ΚΟΚΟΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
    

46.09’’
    

1971
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

82
    

ΜΟΥΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    

46.15’’
    

1976
    

ΑΝΕΞ ΚΑΤΟΥΝΑ

     

    

76
    

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

46.49’’
    

1984
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

42
    

ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
    

46.50’’
    

1959
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

60
    

ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
    

46.51’’
    

1963
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

138
    

ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    

47.05’’
    

2001
    

ΑΝΕΞ ΝΕΑΠΟΛΗ

     

    

52
    

ΓΕΡΟΝΙΚΟΣ ΦΑΝΗΣ
    

47.19’’
    

1982
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

102
    

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

47.23’’
    


    

ΠΟΛ. Α.Α. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

170
    

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    

47.24’’
    

1961
    

ΑΝΕΞ ΝΕΑΠΟΛΗ

     

    

116
    

ΣΒΙΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    

48.04’’
    

1978
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

114
    

ΞΥΣΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    

48.13’’
    

1982
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

72
    

ΡΑΜΑΤΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
    

48.28’’
    

1948
    

ΑΠΟΣΤΡ ΑΣΤΥΝΟΜ.

     

    

97
    

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
    

48.44’’
    

1950
    

ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

     

    

137
    

ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓ
    

48.46’’
    

2001
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

73
    

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘ.
    

48.51’’
    

1978
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

153
    

ΝΤΖΙΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧ.
    

49.01’’
    

1976
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

120
    

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝ
    

49.15’’
    

1989
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    


    

ΚΟΚΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    

49.15’’
    


    

13Ο ΔΗΜ.ΣΧΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

119
    

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝ.
    

49.16’’
    

1944
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

165
    

ΝΤΕΡΤΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
    

49.34’’
    

1973
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

150
    

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΗ ΛΙΤΣΑ
    

49.35’’
    

1971
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

134
    

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    

49.39’’
    

1975
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

110
    

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

50.03’’
    

2000
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

111
    

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
    

50.03’’
    

1964
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

113
    

ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    

50.04’’
    

1984
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

139
    

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡ.
    

50.13’’
    

1960
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

182
    

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ
    

50.13’’
    

2000
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

158
    

ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

50.14’’
    

1968
    

ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

     

    

159
    

ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

50.28’’
    

1986
    

ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

     

    

105
    

ΛΙΟΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

50.56’’
    

1978
    

ΑΣΤΥΝ ΠΑΤΡΩΝ

     

    

117
    

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    

50.59’’
    

1960
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

1
    

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    

50.59’’
    

2007
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

7
    

ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
    

51.06’’
    

2005
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

75
    

ΣΤΕΡΟΔΗΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
    

51.15’’
    

1985
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

127
    

ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    

51.16’’
    

1967
    

ΑΣΤΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

176
    

ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ
    

51.33’’
    

1963
    

ΟΡΕΙΒ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

107
    

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    

51.34’’
    

1971
    

ΑΣΤΥΝ ΠΑΤΡΩΝ

     

    

87
    

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    

51.37’’
    

2002
    

13Ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ

     

    

66
    

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    

51.39’’
    

1978
    

ΑΝΕΞ ΠΑΤΡΑ

     

    

84
    

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ.
    

51.42’’
    

2000
    

ΣΤ΄ ΓΥΜΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

89
    

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡ ΝΙΚ
    

51.44’’
    

2003
    

13Ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ

     

    

154
    

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
    

51.50’’
    

1985
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

131
    

ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝ
    


    

2000
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

133
    

ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    


    

1998
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

156
    

ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    


    

1981
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

83
    

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝ
    


    

2001
    

ΣΤ΄ ΓΥΜΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

124
    

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
    


    

2004
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

185
    

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
    


    

2005
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

86
    

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤ.ΦΩΤΙΟΥ
    


    

2003
    

13Ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ

     

    

160
    

ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    


    

2001
    

ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

     

    

99
    

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
    


    

2000
    

2Ο ΓΥΜΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

130
    

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
    


    

2007
    

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

3
    

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    


    

2006
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

39
    

ΣΙΜΟΥ ΣΤΕΒΗ
    


    

2002
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

37
    

ΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
    


    

2005
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

9
    

ΚΑΠΝΙΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
    


    

1978
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

2
    

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    


    

1969
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

143
    

ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    


    

1946
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

146
    

ΚΟΛΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
    


    

1970
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

98
    

ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ
    


    

1978
    

ΣΥΛ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΑΝΝΙΝΩΝ

     

    

5
    

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ.
    


    

1948
    

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

     

    

178
    

ΒΑΣΙΛΑΡΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
    


    

1997
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

186
    

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
    


    

2002
    

ΑΝΕΞ ΑΓΡΙΝΙΟ

     

    

90
    

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
    


    

2003
    

13Ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ

     

    

88
    

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    


    

2000
    

13Ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ

     

    

183
    

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
    


    

2002
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

179
    

ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
    


    

1997
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

    

175
    

ΚΟΝΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
    


    

1983
    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

Αναφέρεται ότι οι τελευταίοι δρομείς τερμάτισαν περίπου μία ώρα μετά την έναρξη του αγώνα.